MONA OR Lotus 10 - Stolička čalúnená orech, látka Lotus,1.csk
Pr. č.: 204130
Tvoja cena:
Cena člena
TPD Rodina:
TPD Rodina:
246,25 € s DPH
Ako člen ušetríš 43,45 €
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Podnož: Drevená • Prevedenie: Orech • Poťah: Látka • Sedák: Čalunený • Operadlo: Čalunené • Použitie: Jedálenská • Výška sedenia: 49 cm • Stohovateľná: Nie
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Ďalšie varianty produktu
16
Popis produktu MONA OR Lotus 10
Parametre produktu
Rozmery
| Výška: | 82 cm |
| Šírka: | 54 cm |
| Hĺbka: | 62 cm |
| Výška sedenia: | 49 cm |
Parametre
| Podnož: | Drevená |
| Prevedenie: | Orech |
| Sedák: | Čalunený |
| Operadlo: | Čalunené |
| Poťah: | Látka |
| Poťahový materiál: | LOTUS 10 |
| Použitie: | Jedálenská |
| Stohovateľná: | Nie |
| Popis: | možnosť výberu iného morenia a látky, vzorky na predajni |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit