Microsoft Sculpt Comfort Desktop Wireless, CZ&SK - Wireless klávesnica s myšou
Pr. č.: 177371
PN: L3V-00019
Popis produktu Microsoft Sculpt Comfort Desktop Wireless, CZ&SK
Parametre produktu
Klávesnica
| Odporúčané použitie: | Kancelária |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless |
| Jazyk klávesnice: | Cesky |
| Formát klávesnice: | Štandardný |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Windows klávesy: | Áno |
| Klávesové skratky: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Účel: | PC/server |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
Dizajn
| Podsvietenie: | Nie |
| Štýl klávesnice: | Zakrivená |
| Podložka pod zápästie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
Vlastnosti
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
Sila
| Typ zdroja: | Batérie |
| Typ batérie klávesnice: | AAA |
| Počet batérií (klávesnica): | 2 |
Myš
| Obsahuje myš: | Áno |
| Technológia detekcie pohybu: | BlueTrack |
| Rozlíšenie pohybu: | 1000 DPI |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Rolovacie koliesko: | Áno |
| Typ závitu: | Koleso |
| Typ batérie myši: | AA |
| Počet batérií (myš): | 2 |
Systémové požiadavky
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
Prevádzkové prostredie
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 60 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 80% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 65% |
Hmotnosť a rozmery
| Rozmery klávesnice (š x h x v): | 453 x 213 x 33 mm |
| Hmotnosť klávesnice: | 807 g |
| Rozmery myši (š x h x v): | 68,5 x 111 x 36,5 mm |
| Váha myši: | 135 g |
Údaje o balení
| Prijímač v cene: | Áno |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača: | USB |
| Rozmery prijímača (š x h x v): | 15 x 27,6 x 6,89 mm |
| Hmotnosť prijímača: | 2,3 g |
| Vrátane batérií: | Áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit