LYNX Challenger - Počítač
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (115,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (229,17 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (103,89 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (197,59 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu LYNX Challenger
LYNX Challenger Ultra 5
Herný PC pripravený na vaše výzvy
Herná zostava LYNX Challenger Ultra 5 je ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí chcú vysoký výkon bez kompromisov. Zvláda moderné herné tituly vo vysokých detailoch, online hranie s vysokým FPS a je pripravená aj na prácu, štúdium alebo multimediálnu zábavu. To všetko v atraktívnom designe, ktorý zaujme na prvý pohľad.
Procesor: Intel Ultra 225F
10jadrový procesor s technológiou HyperThreading a taktom až 4.9 GHz v režime turbo. Ponúka plynulý multitasking a dostatok výkonu na hranie, prácu aj streamovanie.
Základná doska: Asrock B860M-X WIFI
Spoľahlivá základná doska s podporou moderných technológií, integrovanou Wi-Fi a stabilným napájaním. Ideálny základ pre výkonnú zostavu.
Chladič: Cooler Master Hyper 212 ARGB
Tichý a efektívny chladič, ktorý udrží procesor v optimálnych teplotách aj pri vyššej záťaži. Zaisťuje dlhú životnosť a stabilný výkon.
Grafická karta: RTX 5050
Moderná grafická karta s 8 GB GDDR6 pamäte. Ponúka skvelý výkon vo Full HD aj QHD rozlíšení, podporu ray tracingu a DLSS pre plynulé hranie.
Pamäť RAM: 32 GB DDR4 (2×16 GB)
Rýchle a spoľahlivé pamäte s dostatočnou kapacitou pre náročné hry, multitasking aj prácu s veľkými súbormi.
Úložisko: SSD 1 TB NVMe M.2
Bleskové načítanie systému aj hier vďaka rýchlemu NVMe disku. Dostatok priestoru pre všetky dôležité súbory a aplikácie.
Zdroj: Gigabyte P450B 450W
Výkonný a efektívny zdroj s dostatočnou rezervou pre stabilnú prevádzku celej zostavy. Pripravený aj na budúce upgrade.
Skriňa: ADATA XPG VALOR
Elegantná a funkčná skriňa s dobrým prúdením vzduchu a dostatkom priestoru pre komponenty. Moderný design s praktickými prvkami.
Operačný systém: Windows 11 Home
Najnovší operačný systém od Microsoftu pripravený na okamžité použitie. Ponúka moderné prostredie a podporu najnovších technológií.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | Midi Tower |
| Rok výroby: | 2026 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home 64-bit |
| Gaming PC: | áno |
| Farba: | Čierna |
Procesor
| Výrobca: | Intel |
| Modelová rada: | Core Ultra 5 |
| Model: | 225F |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Frekvencia: | 2.7 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.9 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 22 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 65 W |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | áno |
| VR ready: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Veľkosť pamäte GPU: | 8 GB |
| Model grafickej karty: | GeForce RTX 5050 |
| Počet stream procesorov: | 2560 |
| Frekvencia jadra: | 2310 MHz |
| Boost frekvencie jadra: | 2570 MHz |
| Pamäťové rozhranie: | GDDR6 |
| Šírka pamäťového rozhrania: | 128-bit |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 5600 MHz |
| Počet osadených modulov: | 2 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI, 1x DisplayPort |
| Zvukové vstupy a výstupy: | predný panel, zadný panel |
| Optická mechanika: | Nie |
| TV tuner: | Nie |
| USB-C: | 1 |
| USB 2.0: | 2 |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| USB 3.1 Gen 2 Type-A: | 5 |
Zdroj
| Zdroj: | 450 W |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | nie |
| Myš: | nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit