LIPARI 2 180 F1/C1 (947233) - Manželská posteľ celočalunená s úložným priestorom, bez matraca, koženka biela F1/C1
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu LIPARI 2 180 F1/C1 (947233)
Exkluzívna celočalúnená manželská posteľ s úložným priestorom, z boku výklopné rošty s nosnosťou 150 kg.
Moderná posteľ so zvýšeným spaním šírky 180 cm.:
LIPARI 2 - posteľ s roštom výklopným lamelovým pre voľný matrac.
Parametre produktu
Rozmery
| Šírka: | 180 cm |
| Dĺžka: | 215 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Šírka čela postele: | 195 cm |
| Výška čela postele: | 107 cm |
Charakteristika
| Typ postele: | Dvojlôžko |
| Materiál: | Čalúnená |
| Prevedenie: | Čalúnená |
| Látka: | F1/C1 biela |
| Typ poťahu: | Koženka |
| Rozkladacia: | Nie |
| Úložný priestor: | Áno |
| Rošty súčasťou: | Áno |
| Typ roštu: | Výklopný - bočný |
| Matrac súčasťou: | Nie |
| Vhodný rozmer matraca: | 2ks 90x200cm |
| Popis: |
Exkluzívna celočalúnená manželská posteľ s úložným priestorom, z boku výklopné rošty s nosnosťou 150 kg. Moderná posteľ so zvýšeným spaním šírky 180 cm.: LIPARI 2 - posteľ s roštom výklopným lamelovým pre voľný matrac |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit