Liebherr ICS 3224 - Kombinovaná chladnička zabudovateľná
Popis produktu Liebherr ICS 3224
Comfort, A +, objem chladničky 224 l., objem mrazničky 57 l., 2 zásuvky **** SmartFrost, DuoCooling, ventilátor
Typ ovládania: MagicEye s digitálnym ukazovateľom teploty
Počet chladiacich okruhov: 2
Počet teplotných zón: 2
Systém chladenia v chladiacej časti: dynamický
Systém chladenia v mraziacej časti: statický
Spôsob odmrazovania v chladiacej časti: automatický
Spôsob odmrazovania v mraziacej časti: ruční
Vybavenie chladiacej časti: Comfort
Vnútorné osvetlenie chladiacej časti: LED
Materiál poličiek: sklo s nerezovou lištou
Počet poličiek: 6
z toho výškovo nastaviteľných: 5
Materiál dverných poličiek: sklo a plast
Počet dverných poličiek: 4
Zásobník na vajíčka: áno
Misky na ovocie/zeleninu: 1
Nastaviteľná teplota mraziacej časti: áno
Nezávisle na chladiacu časť: áno
Počet zásuviek v mraziacej časti: 2
Ukazovateľ teploty chladiacej časti: vnútorný, digitálny
Ukazovateľ teploty mraziacej časti: vnútorný, digitálny
Umiestnenie dverí: vpravo, možno zameniť
Spôsob uchytenia nábytkových dverí: pohyblivé uchytenie dverí
Transportné úchytky: áno
Ventilátor: áno
Chladivo: R 600a
Počet kompresorov: 1
Hlučnosť: 34 dB
Obsah brutto mraziacej časti: 59 l
Čistý obsah mraziacej časti: 57 l
Frekvencia: 50 Hz
Napätie: 220-240 V
SmartFrost – Výparník je ovinutý okolo vnútornej nádoby mraziacej časti. To vedie k rovnomernému rozdeleniu teploty, menšia tvorba námrazy a pôsobí pozitívne na spotrebu energie. Vnútorné strany sú obzvlášť hladké a tak ľahko čistiteľné. Vyberateľné sklenené medzipodložky a priehľadné šuplíky umožňujú variabilné usporiadanie vnútorného priestoru. Tak sa dá celý vnútorný priestor použiť ako VarioSpace i pre extra veľké mrazené produkty.
VarioSpace – Zásuvky v mraziacom priestore a pod nimi umiestnené sklenené mezipodlážky môžu vyť vyberané. Tak vzniká VarioSpace - praktický systém pre extra úložný priestor, aby se rýchlo našiel priestor i pre najväščieho moriaka
FrostSafe – Priehľadné zásuvky sú koncipované prakticky: extra vysoké, dookola uzatvorené a vyberateľné. Tak zaručujú prehľad, nejlepšie možnosti ukladania a sú tak priestorné, že do nich môžu byť mrazené produkty pohodlne uložené. Dookola uzatvorená zásuvka je možné na čistenie snadno odnímať. Systém FrostSafe zaisťuje i pri otvorených dverách ochranu mrazených produktov uložených v zásuvke.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 2 |
| Rozmery – výška: | 1772 mm |
| Rozmery – šírka: | 560 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 550 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 34 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 6 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 10 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 2 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Parametre
| Technológia chladenia: | Statické s ventilátorom |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.79 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 22 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit