LG 65QNED70A poškodený obal, tovar ok - 4K QNED TV
Pr. č.: 237895
PN: 65QNED70A6A.AEU
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
V 1 predajni skladom už dnes, 15.05. u teba
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 15.05. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Možnosti dopravy:
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
Popis produktu:
Typ podsvietenia: DIRECT LED • Rozlíšenie: 4K UHD (3840x2160) • Uhlopriečka: 65"/164 cm • Obnovovacia frekvencia: 60 Hz • Zdokonalenie obrazu: 4K Upscaler, Film Maker Mode, HDR10 PRO, HLG PRO, Wide Color Gamut
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu LG 65QNED70A poškodený obal, tovar ok
Kus za špeciálnu cenu.
Pozri si detailné fotografie v galérii.
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 65" |
| Uhlopriečka: | 164 cm |
| Typ podsvietenia: | DIRECT LED |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | QNED |
| Zdokonalenie obrazu: | 4K Upscaler, Film Maker Mode, HDR10 PRO, HLG PRO, Wide Color Gamut |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 60 Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Procesor α7 4K AI Gen8 |
| Typ operačného systému: | WebOS |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.0 |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Dolby Digital, Bluetooth Surround Ready, AI Sound Pro |
| Celkový výkon reproduktorov: | 20 W |
Funkcie
| PIP (obraz v obraze): | Áno |
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
| Bluetooth: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 3x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| USB pripojenie: | 1x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | F |
| Ročná spotreba: | 100 kW/h |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 900 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 841 mm |
| Rozmery šírka: | 1455 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 67.9 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 255 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 17 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 300 x 200 mm |