LG 40WP95CP-W - Monitor
Pr. č.: 215434
PN: 40WP95CP-W.AEU
Popis produktu LG 40WP95CP-W
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | IPS |
| Uhlopriečka: | 39.7" |
| Rozlíšenie: | 5120 × 2160 |
| Formát obrazovky: | 21:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 72 Hz |
| Zdokonalenie obrazu: | FreeSync |
| Odozva: | 5 ms |
| Povrch: | Antireflexný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178º/178º |
| Počet farieb displeja: | 1.07B |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Veľkosť bodu: | 0.1815 mm |
| Typický kontrast: | 1000 : 1 |
| Svietivosť: | 300 cd/m² |
| Naklopenie: | Áno |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Dva |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 10 Watt na kanál |
| Vstavaná web kamera: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | DisplayPort 1x, HDMI 2x, USB-C, Thunderbolt 4 |
| USB 3.0: | 2x |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Biela |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 80 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 12.3 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 614.7 x 947.2 x 283.0 mm |
| Gaming monitor: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit