Lenovo Yoga Book 9 - Notebook
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Lenovo Yoga Book 9
Intel Core Ultra 7 255H (2,00-5,10GHz) (BNCH-27050b)
NPU Intel AI Boost (13 TOPS)
14,0" 2,8K 2880x1800px Lesklý Touch OLED 120Hz 500nits
32GB LPDDR5 8533MHz
M.2 PCIe SSD 1000GB
Intel Arc Graphics 140T
WiFi / BT / Thunderbolt 4
bez numerickej klávesnice
bez DVD
Win11Pro 64-bit
modrý Hliník
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Business, Konvertibilný |
| Gaming: | nie |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro 64-bit |
| Farba: | Modrá |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.22 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 315,1 x 209,5 x 15,5 mm |
Displej
| Dotykový: | áno |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Rozlíšenie displeja: | 2,8K 2880x1800 px |
| Typ displeja: | OLED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core Ultra 7 |
| Model: | 255H |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Frekvencia: | 2 GHz |
| Boost frekvencia: | 5.1 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 24 MB |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Arc graphics |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 8533 MHz |
| Počet voľných slotov: | 0 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | Intel |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Thunderbolt port: | 3x |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 5 Mpx |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Displej 2 •14" (35,56 cm) •2,8K 2880x1800 px •Lesklý povrch •Dotykový •OLED |
| Dodávané príslušenstvo: | Stylus |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit