Lenovo ThinkPad E16 G3 - Notebook
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (68,24 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (127,32 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Lenovo ThinkPad E16 G3
Intel Core Ultra 5 225U (1,30-4,80GHz)
NPU Intel AI Boost (12 TOPS)
16,0" FHD+ 1920x1200px Matný IPS 60Hz 300nits LED
16GB DDR5 5600MHz
M.2 PCIe SSD 512GB
Intel Graphics
WiFi / BT / FPR / USB 3.2 / USB-C 3.2 / Thunderbolt 4 / LAN / HDMI
bez DVD
Win11Pro 64-bit
čierny Hliník
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Business |
| Gaming: | nie |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.71 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 356 x 249 x 17,1 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 16" |
| Rozlíšenie displeja: | WUXGA (1920x1200) |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Matný |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 60 Hz |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core Ultra 5 |
| Model: | 225U |
| Počet jadier procesora: | 12 |
| Frekvencia: | 1.3 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.8 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 12 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 15 W |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Graphics |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 5600 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
| Počet voľných slotov: | 1 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 512 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | Intel |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Thunderbolt port: | 1x |
| Počet USB Typ C portov: | 1 |
| Počet USB 3.1 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 1080p FHD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | áno |
| TPM modul: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit