Lenovo ThinkCentre Neo 55a 24 G6 - 23,8" Počítač všetko v jednom
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (68,24 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (127,32 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Lenovo ThinkCentre Neo 55a 24 G6
AMD Ryzen 5 220 (3,20-4,90GHz) (BNCH-18272b)
23,8" FHD 1920x1080px Matný IPS 250nits LED LCD
16GB DDR5 5600MHz
M.2 PCIe SSD 512GB
AMD Radeon Graphics
bez DVD / WiFi / BT
Zadné: USB 2.0 / USB 3.2 / LAN / HDMI / HDMI vstup
Predné: USB-C 3.2
Win11Pro 64-bit
Sivý Hliník / All-in-One
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro 64-bit |
| Farba: | Sivá |
| Materiál: | Kov |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 431 x 540 x 192 mm |
Monitor
| Displej: | 23,8" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | AMD |
| Modelová rada: | Ryzen 5 |
| Model: | 220 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Frekvencia: | 3.2 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.9 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 6 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 28 W (28,00 ) |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Radeon 740M |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
| Výrobca: | AMD |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 16 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 5600 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
| Počet voľných modulov: | 1 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 512 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI, 1x HDMI (vstup) |
| Zvukové vstupy a výstupy: | bočný panel |
| Optická mechanika: | Nie |
| USB 3.1: | 1 |
| USB-C: | 1 |
| USB 2.0: | 2 |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit