Lenovo Tab P12 PRO - Tablet
Popis produktu Lenovo Tab P12 PRO
Vychutnajte si filmy naplno z pohodlia gauča
S Lenovo Tab P12 Pro objavíte celú škálu farieb na 12,6" 2K AMOLED displeji s Dolby Vision™. Lenovo Tab P12 Pro vám umožní preskúmať celú kaskádu farieb s 12,6" 2K AMOLED displejom s Dolby Vision™. Vďaka jasu až 600 nitov môžete obsah sledovať aj vonku a vďaka certifikácii TÜV Rheinland Full Care môžete sledovať filmy celé hodiny bez námahy očí.
Prémiový zvuk, ktorý vás pohltí
Teraz si na tablete Lenovo Tab P12 Pro môžete vychutnať úžasný priestorový zvuk so systémom štyroch reproduktorov JBL® so štyrmi audio kanálmi. Zažite filmový zvuk, ktorý prúdi všade okolo vás s Dolby Atmos® a Lenovo Premium Audio.
Hrajte bez obmedzení
Lenovo Tab P12 Pro poskytuje dokonalý obraz pre najnovšie herné tituly vďaka obnovovacej frekvencii displeja 120 Hz – či už hráte doma alebo na záhrade. Elitná mobilná platforma Qualcomm® Snapdragon™ 870 s certifikáciou WiFi 6 zaisťujú vynikajúcu rýchlosť a skvelú konektivitu a nastavujú nové štandardy pre rozlíšenie, rýchlosť a latenciu.
Zostaňte mobilný a vystúpte z davu
Zostaňte mobilný a vystúpte z davu s tenkým a ľahkým tabletom, ktorý je navrhnutý tak, aby zaujal. Lenovo Tab P12 Pro, vyrobený z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny disponuje dvojfarebným šasi a je vybavený celodennou výdržou batérie, vďaka ktorej sa môžete baviť bez limitov. Navyše ponúka možnosť rýchleho nabitia, keď potrebujete viac energie.
Tvorte aj na cestách
S Lenovo Tab P12 Pro budete pripravení na čokoľvek. Je ideálny na cesty, pre editáciu videí, písanie poznámok aj kreslenie - všetko v jednom zariadení. Píšte správy a upravujte videá pomocou voliteľnej klávesnice 2v1 s trackpadom. Alebo kreslite ako profesionál s perom Lenovo Precision Pen 3, ktoré je súčasťou balenia. Nabíja sa bezdrôtovo a po odpojení od tabletu sa okamžite spustí aplikácia Instant Memo.
Druhá bezdrôtová obrazovka pre váš notebook
Vezmite si výhody počítača s dvoma monitormi so sebou kamkoľvek. Lenovo Tab P12 Pro môžete bezdrôtovo previesť na sekundárny 2K AMOLED displej, ktorý podporuje dotykové funkcie a použitie pera vďaka Lenovo Project Unity. To je skutočná mobilná produktivita.
Tie najužitočnejšie aplikácie od Google
Či už ide o fotografie alebo len spojenie s priateľmi, na všetko je tu pre vás aplikácia Google Play. Predinštalovaná aplikácia Google Play Protect navyše udržuje vaše zariadenie čisté a vaše dáta v bezpečí. Skenuje viac ako 100 miliónov aplikácií denne, dokonca aj tie, ktoré ste ešte nenainštalovali, aby ste mohli zabezpečiť svoje dáta pred všetkými zle fungujúcimi aplikáciami.
Parametre produktu
Obrazovka
| Uhlopriečka displeja: | 32 cm (12.6") |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1600 px |
| Technológia zobrazenia: | AMOLED |
| Jas displeja: | 400 cd/m² |
| Typ skla displeja: | Gorilla Glass |
| Hustota pixelov: | 240 ppi |
| Typ HD rozlíšenia: | 2K Ultra HD |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Počet farieb displeja: | 16,78 miliónov farieb |
| Odolné proti odtlačkom prstov: | Áno |
Procesor
| Výrobca procesoru: | Qualcomm |
| Typ procesoru: | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru: | 870 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5-SDRAM |
Dátové úložisko
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 256 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 1000 GB |
| Ukladacie médium: | Flash |
Grafika
| Rodina grafickej karty: | Adreno |
| Grafická karta: | Adreno 650 |
Zvuk
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 4 |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Výrobca reproduktorov: | JBL |
| Výkon reproduktoru: | 1 W |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
Fotoaparát
| Typ zadnej kamery: | Duálny fotoaparát |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 13 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 5 MP |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV): | 88° |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 125° |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 8 MP |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 90° |
Siete
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| NFC: | Áno |
Možnosti pripojenia
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
Dizajn
| Formát: | Tablet |
| Farba: | Šedá |
| Farba názov: | Storm Grey |
| Typ zariadenia: | Full-size tablet |
| Certifikácia: | ENERGY STAR® 8.0RoHSTÜV |
Výkon
| GPS: | Nie |
| Asistované GPS (A-GPS): | Nie |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
Softvér
| Platforma: | Android |
| Poskytovaný OS: | Android 11 |
Batérie
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie: | 10200 mAh |
| Doba nabíjania batérie: | 3 h |
| Doba v pohotovostnom režime: | 789,6 h |
| Doba prehrávania videa: | 14,6 h |
Sila
| Výkon adaptéru: | 30 W |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 285,6 mm |
| Hĺbka: | 5,63 mm |
| Výška: | 184,5 mm |
| Hmotnosť: | 565 g |
Prevádzkové prostredie
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 0 - 95% |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit