Lenovo TAB M10 - 10.1" Tablet s FHD displejom
Popis produktu Lenovo TAB M10
Lenovo Tab M10

Prémiový tablet pre celú rodinu
Lenovo Tab M10 je pôsobivý tablet pre celú rodinu. Obrazovka s rozlíšením FHD a dva predné reproduktory zaručia pohlcujúcu zábavu. Navyše je tento tablet výnimočne tenký a ľahký.
Upúta vašu pozornosť
Užite si ten pohľad. Tab M10 disponuje 10,1" displejom s rozlíšením FHD a zachytí tak každý detail, od akčných scén až po rodinné fotografie.

Výnimočne tenký a ľahký
S hrúbkou len 8,1 mm a hmotnosťou iba 480 g sa Tab M10 ľahko drží a bez problému sa zmestí do vašej tašky. Môžete ho vziať kamkoľvek a nebudete vás spomaľovať.

Zvuk, ktorý vás obklopí
Ponorte sa do pohlcujúceho zvuku pri počúvaní hudby, sledovaní filmov, relácií a videí vďaka dvom predným reproduktorom. A podpora technológie Dolby Atmos®znamená, že si vychutnáte vynikajúci zvuk, nech už ste kdekoľvek.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Android Oreo |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 480 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 168 x 242 x 8.1 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 10,1" |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 |
| Typ dotykového displeja: | IPS |
Technicné parametre
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 450 (8C, 8x A53 @ 1.8GHz) |
| Počet jadier procesora: | Osemjadrový |
| Grafika: | Integrated Qualcomm Adreno 506 GPU |
| Model pamäte RAM: | DDR3 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 3 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 32 GB |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 256 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | microSD |
Kamera
| Predná kamera: | 2.0 MP |
| Zadná kamera: | 5.0 MP |
Senzory
| Senzory: | G senzor |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | nie |
| GPS: | áno |
| Podpora Glonass: | áno |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | USB Type-C |
| Zvukový výstup: | 3,5 mm Jack |
Batéria
| Typ batéria: | Li-Ion |
| Výdrž batérie: | 4850 hod. |
| Kapacita betérie: | 8 mAh |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: |
micro-USB/USB kábel nabíjačka dokumentácia |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit