Lenovo Legion Pro 27UD-10 - Monitor
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (64,17 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (89,63 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (115,09 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (27,50 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (50,93 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Lenovo Legion Pro 27UD-10
26,5" UHD (4K) 3840x2160px (16:9) 240Hz OLED
sRGB 99%
HDMI / DisplayPort / USB 3.2 / USB-C 3.2
Low Blue Light / Flicker-Free / AMD FreeSync
VESA 100x100mm
PIVOT / Výškovo nastaviteľný
biely
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | OLED |
| Uhlopriečka: | 26.5" |
| Rozlíšenie: | UHD (3840x2160) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Zdokonalenie obrazu: | FreeSync |
| Povrch: | Matný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178/178 |
| Počet farieb displeja: | 1,07 mld. |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Veľkosť bodu: | 0.153 mm |
| Typický kontrast: | 1500000 : 1 |
| Svietivosť: | 250 cd/m² |
| Naklopenie: |
+22/-5 Pivot |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Vstavaná web kamera: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | DisplayPort 1x, HDMI 2x, USB-C |
| USB 3.0: | 3x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Biela |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 55 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 6.5 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 388,4-523,4 x 610,3 x 203,4 mm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 353,7 x 610,3 x 51 mm |
| Gaming monitor: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit