Lenovo IdeaCentre AiO 3 - Počítač všetko v jednom
Popis produktu Lenovo IdeaCentre AiO 3
Intel Core i3-1005G1 (1,20-3,40GHz) (BNCH-5246b)
21,5" FHD 1920x1080px Matný IPS 250nits LED LCD
8GB DDR4 3200MHz
M.2 PCIe SSD 256GB
Intel UHD Graphics
bez DVD / WiFi / BT
Zadné: USB 2.0 / USB 3.1 / LAN / HDMI
Predné: USB 3.1
Win10H 64-bit (SK+CZ)
Biely / All-in-One
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 417,68 x 185 x 490,5 mm |
Monitor
| Displej: | 21,5" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i3 |
| Model: | 1005G1 |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 1.2 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.4 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 4 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 15 W (15,00 ) |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
| Výrobca: | Intel |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 3200 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 256 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | Nie |
| USB 3.1: | 1 |
| USB 2.0: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit