Lenovo IdeaCentre 520-24 - 23,8" Počítač všetko v jednom
Popis produktu Lenovo IdeaCentre 520-24
Úplne nový dizajn
IdeaCentre AIO 520 bol pretvorený s tenkými okrajmi, tenkým monitorom a plynule zakriveným oceľovým stojanom. Tento moderný vzhľad dodá perfektný tón vášmu pracovnému priestoru a môžete si vybrať biele alebo čierne farebné prevedenie.
Ostré a jasné rozlíšenie
Sledovanie vašej snowboardové jazdy v rozlíšení QHD na takmer bezrámčekovom displeji vám ukáže každý detail. A vďaka 10bodovému dotykovému displeju je tiež jednoduchšie prechádzať obrázky, pozastaviť a približovať najlepšie zábery.

Windows Hello
IdeaCentre AIO 520 je vybavený infračervenou kamerou, čo umožňuje Windows Hello prihlásiť vás do počítača za menej ako 2 sekundy; len skenovaním tváre. A keď odídete od počítača, Windows Hello zaznamená vašu neprítomnosť a automaticky zariadenie uzamkne.
Cortana vaša osobná digitálna asistentka
Zoznámte sa s Cortanou, vašou osobnou digitálnou asistentkou, ktorá je pripravená odpovedať na vaše otázky, otvoriť aplikácie, nastaviť pripomienky a dokonca upozorňovať na schôdzky vo vašom kalendári. Jednoducho napíšte svoju žiadosť do vyhľadávacieho panela alebo ju nahlas vyslovte. AIO 520 je prvý All-in-One na trhu vybavený voliteľným diaľkovým mikrofónom. Váš IdeaCentre AIO 520 začuje vaše požiadavky cez celú miestnosť (až do vzdialenosti 5 metrov). Nemusíte vynaložiť zbytočnú energiu.

Skrytá webkamera
Strach z webkamery. My máme riešenie. Niekedy vás napadne, či je kamera naozaj vypnutá alebo či vás ľudia na konferencii práve nesledujú v pyžame. IdeaCentre AIO 520 odstráni tieto obavy s vysúvacou webkamerou na hornej strane displeja. Vysuňte ju, ak ju potrebujete a zasuňte ju späť, keď už ju nepoužívate a chcete si zachovať súkromie. Práca z domu je ešte lepšia.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | strieborná |
| Materiál: | Kov + plast |
| Hmotnosť: | 6.17 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 416,3 x 57,3 x 541,2 mm |
Monitor
| Displej: | 23,8" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i3 |
| Model: | 7020U |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 2.3 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 3 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 15 W (15,00 ) |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 620 |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2400 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD + HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 16 GB + 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 7 200 ot./min. |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Optická mechanika: | DVD±RW DL, DVD±RW |
| USB 3.0: | 2 |
| USB 2.0: | 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit