Lenovo IdeaCentre 520-22 - 21,5" Počítač všetko v jednom
Popis produktu Lenovo IdeaCentre 520-22
IdeaCentre AIO 520 (22", Intel)
Prvotriedny vo všetkých ohľadoch
Tento prvotriedny 22" počítač All-in-One má krásny vzhľad a výkon a hodí sa do každej domácnosti. Zamilujete si jeho elegantný dizajn vhodný do každej miestnosti a budete si užívať jeho výnimočný výkon, pretože každá úloha, od vytvárania tabuľky rozpočtu na prehrávanie vašich obľúbených filmov, splní rýchlo a profesionálne.

Výkon a rýchlosť v krásnom balení
-IdeaCentre AIO 520 je vybavený až siedmou generáciou procesorov Intel® Core™, novým štandardom v počítačovom výkone. Pridali sme aj revolučnú pamäť Intel® Optane™, šikovný, adaptabilný urýchľovač systému, ktorý je stvorený priamo pre novú siedmu generáciu procesorov -Intel® Core™. Technológia Intel® Optane™ poskytuje nekompromisnú odozvu pre systémy s veľkým úložiskom a pomôže vám všetko urobiť rýchlejšie, ľahšie a plynulejšie. Teraz je čas nechať sa očariť počítačom IdeaCentre AIO 520.
-Sledujete vašu jazdu na snowboarde? Prežite znovu tie krásne chvíle vďaka rozlíšeniu FHD (1920×1080) na takmer bezrámčekovom displeji. A vďaka voliteľnému 10bodovému viacdotykovému displeju je tiež jednoduchšie prechádzať obrázky, pozastaviť a približovať najlepšie zábery.
-IdeaCentre AIO 520 bol pretvorený s tenkými okrajmi, tenkým monitorom a moderným oceľovým stojanom. Tento moderný vzhľad dodá perfektný tón vášmu pracovnému priestoru a môžete si vybrať strieborné alebo čierne farebné prevedenie.
-IdeaCentre AIO 520 disponuje portom USB 3.0, a vy tak môžete prenášať dáta rýchlosťou až 5Gb/s.
-Strach z webkamery. My máme riešenie. Niekedy vás napadne, či je kamera naozaj vypnutá a či vás ľudia na konferencii práve nesledujú v pyžame. IdeaCentre AIO 520 odstráni tieto obavy s vysúvacou webkamerou na hornej strane displeja. Vysuňte ju, ak ju potrebujete a zasuňte ju späť, keď už ju nepoužívate a chcete si zachovať súkromie. Práca z domu je ešte lepšia.
 LENOVO-SHOP SK.png)
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 5.65 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 387,8 x 57,0 x 490,7 mm |
Monitor
| Displej: | 21,5" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i3 |
| Model: | 7020U |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 2.3 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 3 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 15 W (15,00 ) |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 620 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2133 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 256 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Optická mechanika: | DVD±RW DL, DVD±RW |
| USB 3.0: | 1 |
| USB 2.0: | 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit