Lenovo IdeaCentre 520-22 - Počítač všetko v jednom
Popis produktu Lenovo IdeaCentre 520-22
Ideacentre All-in-One 520 (22,Intel)
Prvotriedny vo všetkých ohľadoch
Tento prvotriedny 22" počítač All-in-One má krásny vzhľad a výkon a hodí sa do každej domácnosti. Zamilujete si jeho elegantný dizajn vhodný do každej miestnosti a budete si užívať jeho výnimočný výkon, pretože každú úloha, od vytvárania tabuľky rozpočtu po prehrávanie vašich obľúbených filmov, splní rýchlo a profesionálne.

Prvotriedny vo všetkých ohľadoch

Funkcie
Výkon a rýchlosť v krásnom balení
IdeaCentre AIO 520 je vybavený procesorom Intel® Core™ i3, novým štandardom v počítačovom výkone. Pridali sme aj revolučnú pamäť Intel® Optane™, šikovný, adaptabilný urýchľovač systému, ktorý je stvorený priamo pre novú generáciu procesorov Intel® Core™. Technológia Intel® Optane™ poskytuje nekompromisnú odozvu pre systémy s veľkým úložiskom a pomôže vám všetko urobiť rýchlejšie, ľahšie a plynulejšie. Teraz je čas byť ohromený z IdeaCentre AIO 520.
Plynulé prehrávanie videa, či už ho sledujete alebo upravujete
Chcete na svojom počítači plynulú animáciu? Grafika AMD Radeon™ 530 prináša lepší zážitok než integrované grafické karty a poskytuje vám dám vyšší grafický výkon pre prehrávanie videí a zrýchľuje aj aplikácie pre editáciu fotografií a videí.

22" ostré a jasné rozlíšenie
Sledujete vašu jazdu na snowboarde? Prežite znovu tie krásne chvíle vďaka rozlíšeniu FHD (1920 x 1080) na takmer bezrámčekovom displeji.
Ohromujúci nový dizajn
IdeaCentre AIO 520 bol pretvorený s tenkými okrajmi, tenkým monitorom a moderným oceľovým stojanom. Tento moderný vzhľad dodá perfektný tón vášmu pracovnému priestoru.

Pozdvihnite rýchlosť prenosu dát na novú úroveň
IdeaCentre AIO 520 disponuje portom USB 3,0 a vy tak môžete prenášať dáta rýchlosťou až 5Gb/s.
Nechajte Cortanu pomôcť vám po celej miestnosti
Zoznámte sa s Cortanou, vašou osobnou digitálnou asistentkou, ktorá je pripravená odpovedať na vaše otázky, otvoriť aplikácie, nastaviť pripomienky a dokonca upozorňovať na schôdzky vo vašom kalendári. Jednoducho napíšte svoju žiadosť do vyhľadávacieho panela alebo ju nahlas vyslovte. AIO 520 je prvý All-in-One na trhu vybavený voliteľným diaľkovým mikrofónom a Cortana tak začuje vaše požiadavky až zo vzdialenosti 5 metrov.

Webkamera, len keď ju potrebujete
Strach z webkamery. My máme riešenie. Niekedy vás napadne, či je kamera naozaj vypnutá alebo či vás ľudia na konferencii práve nesledujú v pyžame. IdeaCentre AIO 520 odstráni tieto obavy s vysúvacou webkamerou na hornej strane displeja. Vysuňte ju, ak ju potrebujete a zasuňte ju späť, keď už ju nepoužívate a chcete si zachovať súkromie. Práca z domu je ešte lepšie.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | strieborná |
| Hmotnosť: | 5.65 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 378,78 x 57 x 490,7 mm |
Monitor
| Displej: | 21,5" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i3 |
| Model: | 6006U |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 2 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 3 MB |
| podpora 4K videa: | nie |
| intel vPro: | nie |
| Intel WiDi: | nie |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | áno |
| Výrobca: | AMD |
| Model grafickej karty: | Radeon 530 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2400 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 7 200 ot./min. |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1 x HDMI-in a HDMI-out combo |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | DVD±RW |
| USB 3.0: | 2 |
| USB 2.0: | 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | nie |
| Myš: | nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit