LEA L Sabbia 985 vystavený kus - luxusná sedačka, 1,5BBTABL+ROH+2,5P, látka Sabbia 985 - bok prešívaný, nohy kovové, látka 4.csk
TPD Rodina:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu LEA L Sabbia 985 vystavený kus
Luxusná moderná sedacia súprava s možnosťou vyskladania, alebo atypickej úpravy na mieru.
4-ročná záruka sa vzťahuje na kostru sedacej súpravy pri bežnom používaní.
V sedacej časti je použitý: vlnovec a studená pena
Kostra: buk
Nohy: drevo, kov
Nastaviteľné opierky hlavy
Parametre produktu
Rozmery
| Šírka: | 243 cm |
| Výška: | 75 cm (75,00 cm) |
| Hĺbka: | 299 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Hĺbka sedu: | 60 cm (60,00 cm) |
Charakteristika
| Rozklad: | Nie |
| Úložný priestor: | Nie |
| Polohovanie: | Nie |
| Poťah: | Látka |
| Počet cyklov - odolnosť látky: | 100000 |
| Popis: |
Látka SABBIA 985. Prešívaný bok. Aktuálne vzorkovníky širokej ponuky poťahových látok, koží a dreva nájdete v našich predajniach s nábytkom. Farebné prevedenie vyobrazených sedačiek a látok môže byť skreslené. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit