IMPERIA2 180 M01 (972064) - posteľ 180cm, koženka M01 biela, nohy strieborné
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu IMPERIA2 180 M01 (972064)
- Šírka: 180cm
- Zvýšené lôžko: 60cm
- Obsahuje výklopné rošty a úložný priestor
- Neobsahuje matrace
- Vstup do úložného priestrou z boku
Potrebný matrac 2x - 90x200 cm
Parametre produktu
Rozmery
| Šírka: | 188 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Výška čela postele: | 120 cm |
Charakteristika
| Typ postele: | Dvojlôžko |
| Materiál: | DTD |
| Prevedenie: | Biela |
| Typ poťahu: | Koženka |
| Rozkladacia: | Nie |
| Úložný priestor: | Áno |
| Rošty súčasťou: | Áno |
| Typ roštu: | Výklopný - predný |
| Vhodné rošty: | 2ks 90x200cm |
| Matrac súčasťou: | Nie |
| Vhodný rozmer matraca: | 2ks 90x200cm |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit