HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0002nc - Notebook
Pr. č.: 231280
PN: B9NY5EA
Dnešná akcia
PC Gamepass na 3 mes. zadarmo
Pri inštalácii notebooku zobrazí info „Xbox Game Pass zdarma je súčasťou vášho zariadenia“, ponuku prijmite/uplatnite.
Darček zdarma
Game Pass pre PC na 3 mesiace zadarmo
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
DOSTUPNÝ - V predajni 03.06., u teba 04.06.
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 04.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Displej: 14" 2880 x 1800 120 Hz • Procesor: Intel® Core Ultra 9 288V až 5.1 GHz • Grafická karta: Intel • Pamäť RAM: LPDDR5 32 GB • Úložný priestor: SSD: 2 TB • Operačný systém: Windows 11 Pro 64-bit • Podsvietená klávesnica: áno • Dotykový: áno
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0002nc
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Business, Konvertibilný |
| Gaming: | nie |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro 64-bit |
| Farba: | Tmavosivá |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.47 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 313,7 × 216,2 × 14,9 mm |
Displej
| Dotykový: | áno |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Rozlíšenie displeja: | 2880 x 1800 |
| Typ displeja: | OLED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core Ultra 9 |
| Model: | 288V |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Frekvencia: | 3.3 GHz |
| Boost frekvencia: | 5.1 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 12 MB |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Arc 140V |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 8533 MHz |
| Počet voľných slotov: | 0 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 2 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | Intel |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Thunderbolt port: | 2x |
| Počet USB Typ C portov: | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 9 Mpx |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | áno |
| TPM modul: | áno |
Batéria
| Batéria: | 6-článková |
| Výdrž batérie: | 16.15 hod. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit