HP LaserJet Pro MFP 3102fdn - Multifunkčná tlačiareň
Pr. č.: 216476
PN: 3G629F
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
DOSTUPNÝ - V predajni 01.06., u teba 02.06.
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 02.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Rozlíšenie tlače: 1 200 x 1 200 dpi • Rozlíšenie skeneru: 1200 x 1200 • Mesačné zaťaženie: 50000 strán / mesiac • Bluetooth: nie • Wi-Fi: nie • USB: áno
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu HP LaserJet Pro MFP 3102fdn
Parametre produktu
Tlačenie
| Rozlíšenie tlače: | 1 200 x 1 200 dpi |
| Rýchlosť tlače: | Rýchlosť tlače, čierna (normálna, A4)Až 33 str./min. |
| Obojstranná (duplexná) tlač: | Áno |
| Typ podávania obojstrannej tlače: | Automatické |
| Mesačná zaťažiteľnosť: | 50000 strán / mesiac |
| Tlač fotografií: | nie |
Vstupné zásobníky a médiá
| Podporované veľkosti tlačových médií: | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), B5 (176 x 250 mm), DL (110 x 220 mm), C5 |
| Podporované typy tlačových médií: | Kancelársky papier, Obálky, pohľadnice, štítky |
| Počet listov vo vstupnom zásobníku: | 250 |
| Počet listov vo výstupnom zásobníku : | 150 |
| Odporúčaná hmotnosť tlačového média: | 60 až 163 g/m2 |
Skener
| Typ skeneru: | Plochý |
| Skenovanie vo farbe: | Áno |
| Hardvérové rozlíšenie: | 1200 x 1200 |
Kopírovanie
| Nastaviteľný počet kópií: | áno |
| Zmena mierky pri kopírovaní: | áno |
| Automatický podávač pri kopírovaní: | áno |
Faxovanie
| Rýchlosť: | 33,6 Kb/s (3 sekundy na stranu) |
Pripojiteľnosť
| Tlač cez Bluetooth: | nie |
| Priama tlač z pamäťovej karty: | nie |
| Priama tlač z USB: | áno |
| Tlač cez sieť Ethernet: | áno |
| Pripojenie k PC: | Cez USB port |
| Podpora Wifi: | nie |
Displej
| Displej: | Farebný LCD |
| Dotykový displej: | áno |
Všeobecné parametre
| Funkcie: | Čiernobiela tlač, kopírka, skener, FAX |
| Hmotnosť: | 10.5 kg |
| Rozmery - výška: | 313 mm |
| Rozmery - šírka: | 418 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 398 mm |
| Farba: | Biela/Sivá |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit