HP DeskJet 2720 All-in-One vystavený kus + Služba HP Instant Ink - Multifunkčná tlačiareň
Popis produktu HP DeskJet 2720 All-in-One vystavený kus + Služba HP Instant Ink
Atramentová multifunkčná tlačiareň, A4
• Farebná tlač, kopírovanie, skenovanie
• Rýchlosť tlače (čiernobiela) - až 7,5 str./min
• Rýchlosť tlače (farebná) - až 5,5 str./min
• Pripojenie - USB 2.0, WiFi
• HP Smart Print, AirPrint
• Možnosť tlače s jednou atramentovou kazetou
• Súčasťou balenia sú atramentové kazety HP 305
• USB kábel typu A-B pre pripojenie tlačiarne k počítaču nie je súčasťou balenia
HP Instant Ink
Nová služba, vďaka ktorej nikdy nezostanete bez atramentu. Zaregistrujte sa počas inštalácie tlačiarne na http://www.hpinstantink.com/signin a vyberte si predplatenú tlač už od 0.99 € mesačne.
Nikdy nezostanete bez atramentu, a užijete si bezstarostnú výmenu s pohodlným doručením náplní.
Ušetrite so službou HP Instant Ink až 70% za atramentové kazety a získajte istotu úspory.
A to všetko bez obmedzenia, pretože predplatné môžete kedykoľvek zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť bez ďalších nákladov.
Tiež Vám záleží na životnom prostredí? S využitím bezplatnej služby recyklácie pomôžete eliminovať negatívny dopad na životné prostredie, http://www.hp.com/recycle .
Získajte prvé 2 mesiace zadarmo a ušetrite až 70% nákladov za atrament, keď sa počas inštalácie tlačiarne zaregistrujete do služby HP Instant Ink. Tlačové plány HP instant Ink začínajúce na 0.99 € mesačne po skúšobnom období, vrátane dopravy a recyklácie. Viac o HP Instant Ink na:
Parametre produktu
Tlačenie
| Rozlíšenie tlače: | 4 800 x 1 200 dpi |
| Rýchlosť tlače: |
Rýchlosť tlače farebne 7 str./min Rýchlosť tlače čiernobielo 5 str./min |
| Mesačná zaťažiteľnosť: | 1000 strán / mesiac |
| Technológia tlače: | atramentová |
Vstupné zásobníky a médiá
| Podporované veľkosti tlačových médií: | A4 (210 x 297 mm) |
| Počet listov vo vstupnom zásobníku: | 60 |
Pripojiteľnosť
| Tlač cez Bluetooth: | nie |
| Pripojenie k PC: | Cez USB port |
| Podpora Wifi: | áno |
Displej
| Displej: | áno |
Všeobecné parametre
| Funkcie: | Farebná tlač, skener, kopírka |
| Hmotnosť: | 3.42 kg |
| Rozmery - výška: | 154 mm |
| Rozmery - šírka: | 425 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 34 mm |
| Farba: | Biela |
| All-in-One: | Áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Tlačiareň s dynamickým zabezpečením Niektoré tlačiarne HP sú určené na prevádzku iba s kazetami, ktoré majú nový alebo použitý čip HP alebo elektronické obvody HP. Tieto tlačiarne používajú prostriedky dynamického zabezpečenia na blokovanie kaziet s iným čipom či elektronickým obvodom než HP. Pravidelné aktualizácie firmvéru zaisťujú účinnosť tohto zabezpečenia a blokujú aj kazety, ktoré predtým fungovali. Opakovane použité čipy či elektronické obvody HP umožňujú používanie použitých, doplnených či repasovaných kaziet. Viac informácií na https://support.hp.com/cz-cs/document/ish_7970978-7967198-16 |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit