HP DeskJet 2320 All-in-One vystavený kus - Multifunkčná tlačiareň
Popis produktu HP DeskJet 2320 All-in-One vystavený kus
Tlačiareň s dynamickým zabezpečením
Niektoré tlačiarne HP sú určené na prevádzku iba s kazetami, ktoré majú nový alebo použitý čip HP alebo elektronické obvody HP. Tieto tlačiarne používajú prostriedky dynamického zabezpečenia na blokovanie kaziet s iným čipom či elektronickým obvodom než HP. Pravidelné aktualizácie firmvéru zaisťujú účinnosť tohto zabezpečenia a blokujú aj kazety, ktoré predtým fungovali. Opakovane použité čipy či elektronické obvody HP umožňujú používanie použitých, doplnených či repasovaných kaziet. Viac informácií na https://support.hp.com/cz-cs/document/ish_7970978-7967198-16
Parametre produktu
Tlačenie
| Rozlíšenie tlače: | 1 200 x 1 200 dpi |
| Rýchlosť tlače: | 7,5 str./min. / 5,5 str,/min. |
| Obojstranná (duplexná) tlač: | Áno |
| Typ podávania obojstrannej tlače: | Ručné |
| Technológia tlače: | atramentová |
Vstupné zásobníky a médiá
| Podporované veľkosti tlačových médií: | A4 (210 x 297 mm) |
| Počet listov vo vstupnom zásobníku: | 60 |
Pripojiteľnosť
| Tlač cez Bluetooth: | nie |
| Tlač cez sieť Ethernet: | nie |
| Pripojenie k PC: | Cez USB port |
| Podpora Wifi: | nie |
Displej
| Displej: | Nie |
Všeobecné parametre
| Funkcie: | Farebná tlač, skener, kopírka |
| Hmotnosť: | 3.42 kg |
| Rozmery - výška: | 425 mm |
| Rozmery - šírka: | 370 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 249 mm |
| Farba: | Biela |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Tlačiareň s dynamickým zabezpečením Niektoré tlačiarne HP sú určené na prevádzku iba s kazetami, ktoré majú nový alebo použitý čip HP alebo elektronické obvody HP. Tieto tlačiarne používajú prostriedky dynamického zabezpečenia na blokovanie kaziet s iným čipom či elektronickým obvodom než HP. Pravidelné aktualizácie firmvéru zaisťujú účinnosť tohto zabezpečenia a blokujú aj kazety, ktoré predtým fungovali. Opakovane použité čipy či elektronické obvody HP umožňujú používanie použitých, doplnených či repasovaných kaziet. Viac informácií na https://support.hp.com/cz-cs/document/ish_7970978-7967198-16 |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit