HP 250 G8 Silver - Notebook
Popis produktu HP 250 G8 Silver
Intel Core i3-1115G4 (3,00-4,10GHz) (BNCH-6317b)
15,6" FHD 1920x1080px Matný SVA 250nits WLED LCD
8GB DDR4 2666MHz
M.2 PCIe SSD 256GB
Intel UHD Graphics
WiFi / BT / USB 3.1 / USB 3.1 Typ-C / LAN / HDMI / bez DVD
Win10H 64-bit (SK+CZ)
strieborný Plast
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný, Business |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 1.78 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 358 x 242 x 19,9 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 15.6" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | SVA |
| Povrch displeja: | Matný |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i3 |
| Model: | 1115G4 |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 3 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.1 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 6 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 15 W |
| intel vPro: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | UHD Graphics |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2666 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 256 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | Intel |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 1 |
| Počet USB 3.1 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 720p HD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
| Ochrana pevného disku užívateľským heslom: | nie |
| TPM modul: | áno |
Batéria
| Batéria: | Výrobca neudáva typ |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit