HP 24-e013nc vystavený kus - All in One PC
Pr. č.: 118335
PN: 2BZ77EA
Popis produktu HP 24-e013nc vystavený kus
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 6.46 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 425,2 x 196,9 x 584,2 mm |
Monitor
| Displej: | 23,8" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | AMD |
| Modelová rada: | A9 |
| Model: | 9400 |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 2.4 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.2 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 1 MB |
| podpora 4K videa: | nie |
| intel vPro: | nie |
| Intel WiDi: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | Radeon R5 |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2133 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 7 200 ot./min. |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | DVD±RW DL |
| USB 3.0: | 2 |
| USB 2.0: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit