HP 24-df0003nc vystavený kus - 23,8" Počítač všetko v jednom
Popis produktu HP 24-df0003nc vystavený kus
Windows 10 Home
Procesor: AMD Ryzen 3 3250U
Displej: 60,45 cm (23,8") IPS Full HD (1920 × 1080)
Pamäť: 8 GB DDR4
Pevný disk: 256 GB M.2 SSD
Optická mechanika: neobsahuje
Grafická karta: AMD Radeon Vega 3
• LAN, WiFi ac, 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, čítačka SD kariet, USB klávesnica a myš, vysúvacia HD webkamera, integrované reproduktory
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | Kov + plast |
| Hmotnosť: | 5.85 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 540,8 x 204,5 x 409,30 mm mm |
Monitor
| Displej: | 23,8" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | AMD |
| Modelová rada: | Ryzen 3 |
| Model: | 3250U |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 2.6 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.5 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 4 MB |
| Integrovaná grafická karta: | Radeon Vega 3 |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2400 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | M.2 SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 256 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Optická mechanika: | Nie |
| USB 3.1: | 2 |
| USB 2.0: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit