HP 22-dd0011nc - 22" Počítač všetko v jednom
Pr. č.: 195608
PN: 73C91EA
Popis produktu HP 22-dd0011nc
Parametre produktu
Obrazovka
| Uhlopriečka displeja: | 54,6 cm (21.5") |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Jas displeja: | 250 cd/m² |
| Typ panelu: | IPS |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Farebný priestor RGB: | NTSC |
| Farebný gamut: | 72% |
Procesor
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 3 |
| Model procesoru: | 3250U |
| Frekvencia procesora: | 2,6 GHz |
| Boost frekvencia procesora: | 3,5 GHz |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Počet vlákien procesora: | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 4 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Pamäťové sloty: | 1 |
| Typ pamäťových slotov: | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti: | 2400 MHz |
| Rozloženie pamäte: | 1 x 8 GB |
| Formát pamäte: | DIMM/SO-DIMM |
Dátové úložisko
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita SSD: | 256 GB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Kapacita disku SSD: | 256 GB |
| NVMe: | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express, NVMe |
| Formát SSD: | M.2 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
Grafika
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
Fotoaparát
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Typ HD kamery: | HD |
Siete
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Výrobca WLAN radiča: | Realtek |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Model radiča WLAN: | Realtec RTL8822CE |
| Typ antény: | 2x2 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
Možnosti pripojenia
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
Dizajn
| Farba: | Biela |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Rok uvedenia: | 2022 |
| Krajina pôvodu: | Čína |
Výkon
| Postavenie na trhu: | Všedné |
| Typ produktu: | All-in-One PC (PC všetko v jednom) |
Softvér
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
Špeciálne vlastnosti
| Predný fotoaparát HP: | HP TrueVision HD |
| Segment HP: | Domáci |
Sila
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka (s podstavcom): | 490,3 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 204,5 mm |
| Výška (s podstavcom): | 380,7 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 5,7 kg |
| Šírka balenia: | 593 mm |
| Hĺbka balenia: | 243 mm |
| Výška balenia: | 478 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 8,7 kg |
Obsah balenia
| Obsahuje myš: | Áno |
| Pripojenie klávesnice: | Kábel |
| Vrátane klávesnice: | Áno |
Ďalšie vlastnosti
| Technológia rámu displeja: | Micro-Edge |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 54,6 cm |
| Typ klávesnice: | USB |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit