HP 200 G4 - Počítač všetko v jednom
Popis produktu HP 200 G4
Windows 10 Pro
Procesor: Intel® Pentium Silver J5040
Displej: 54,6 cm (21,5") IPS Full HD (1920 × 1080)
Pamäť: 4 GB DDR4
Pevný disk: 1 TB (7200 ot./min)
Optická mechanika: DVD+/-RW DL
Grafická karta: Intel® UHD 605
• LAN, WiFi ac, 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, čítačka SD kariet, USB klávesnica a myš, vysúvacia HD webkamera, integrované reproduktory
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 10 Pro 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Kov + plast |
| Hmotnosť: | 5.7 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 380,7 x 204,5 x 490,3 mm |
Monitor
| Displej: | 21,5" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Pentium |
| Model: | Silver J5040 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 2 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.2 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 4 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 10 W (10,00 ) |
| podpora 4K videa: | áno |
| intel vPro: | nie |
| Intel WiDi: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 605 |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
| Výrobca: | Intel |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2400 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 7 200 ot./min. |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | DVD±RW DL |
| USB 3.1: | 2 |
| USB 2.0: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 10/100/1000 Mbit |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit