HP 15.6 Prelude Backpack - Ruksak pre notebook do 15.6"
Pr. č.: 189340
PN: 2Z8P3AA
Tvoja cena:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
DOSTUPNÝ - V predajni 11.06., u teba 12.06.
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 12.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu HP 15.6 Prelude Backpack
Prenášajte svoje pracovné vybavenie pomocou štýlového a odolného batohu s nastaviteľnými popruhmi.
• Pre notebooky s uhlopriečkou až 39,6 cm (15,6")
Parametre produktu
Vlastnosti
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 39,6 cm (15.6") |
| Materiál: | Polyester |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 310 mm |
| Hĺbka: | 105 mm |
| Výška: | 455 mm |
| Hmotnosť: | 380 g |
| Šírka balenia: | 310 mm |
| Hĺbka balenia: | 105 mm |
| Výška balenia: | 455 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 380 g |
Ďalšie vlastnosti
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 33,8 cm (13.3") |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit