Hecht FOLDIS WHITE TABLE - Záhradný rozkladací stôl
Pr. č.: 257700
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Dorucenie nabytku
Možnosti dopravy:
- Doručenie nábytku za 49,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Hecht FOLDIS WHITE TABLE
Záhradný rozkladací stôl. Hrúbka dosky 4 cm. Vhodné pre interiéry aj exteriéry. Povrch z vysokoodolného plastu. Rozmery stola (DxŠxV) 180 x 74 x 74 cm
Parametre produktu
Parametre
| Výška: | 74 cm |
| Šírka: | 74 cm |
| Dĺžka: | 180 cm |
| Typ konštrukcie: | Rozkladací |
| Materiál: | Plast |
| Prevedenie: | Biela |
| Povrch stola: | Plast |
| Otvor na slnečník: | Nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit