Hecht 9665 SE - Snežná fréza
Pr. č.: 63450
Popis produktu Hecht 9665 SE
HECHT 9665 SE je dvojstupňová snežná fréza s pojazdom, ktorá má vďaka pásovému pohonu skutočne vynikajúcu priechodnosť. Ako pohonná jednotka slúži 4-taktný benzínový motor HECHT OHV s výkonom 6,5 HP, ktorý je možné štartovať ako manuálne, tak pomocou elektrického štartéra s pripojením do 230 V/50 Hz siete. Fréza tak pri štarte nie je odkázaná na kapacitu mrazom skúšanej batérie. Pre samotný pohyb je potom k dispozícii 6 rýchlostí vpred a 2 rýchlosti vzad. Pre lepšiu priechodnosť a manévrovateľnosť je prevodovka taktiež opatrená uzamykateľným diferenciálom. Väčšina ovládacích prvkov k prevádzke frézy je umiestnená na hlavnom panely na riadítkach. Odtiaľto môžete plne ovládať ako pohyb frézy, tak otáčanie odhadzovacieho komína v rozsahu 180°, vrátane výšky a dĺžky vyhadzovania.
Masívne nože frézy sú ukryté v robustnom kovovom bunkre, frézu tak bez problémov môžete nechať zahryznúť i do ušlapaného alebo zľadovatelého snehu. Bunker je taktiež po stranách opatrený bastaviteľnými klzákmi, ktoré zvyšujú komfort manipulácie a zároveň bezpečne vymedzí výšku rotujúcej frézy nad podkladom. Vďaka dostatočnému výkonu motora v spojení so 60 cm širokou a 51 cm vysokou frézou je možné odhádzať až 1700 m3 snehu za hodinu do vzdialenosti až 10 metrov. Pri práci v skorých ranných alebo neskorých popoludných a nočných hodinách iste oceníte integrovaný svetlomet.
Masívne nože frézy sú ukryté v robustnom kovovom bunkre, frézu tak bez problémov môžete nechať zahryznúť i do ušlapaného alebo zľadovatelého snehu. Bunker je taktiež po stranách opatrený bastaviteľnými klzákmi, ktoré zvyšujú komfort manipulácie a zároveň bezpečne vymedzí výšku rotujúcej frézy nad podkladom. Vďaka dostatočnému výkonu motora v spojení so 60 cm širokou a 51 cm vysokou frézou je možné odhádzať až 1700 m3 snehu za hodinu do vzdialenosti až 10 metrov. Pri práci v skorých ranných alebo neskorých popoludných a nočných hodinách iste oceníte integrovaný svetlomet.
Parametre produktu
Parametre
| Pohon: | Benzínový |
| Motor: | 4-taktný, Hecht OHV |
| Výkon: | 6.5 HP |
| Pojazd: | áno |
| Šírka záberu: | 60 |
| Výška záberu: | 51 |
| Max. odhadzovacia vzdialenosť: | 10 m |
| Pracovný výkon: | 1700 m³/h |
| Nastavenie komína: | 180 ° |
| Hmotnosť: | 104 kg |
| Popis: | el. štartovanie do siete 230V, 50Hz,.6 rýchlostí vpred, 2 vzad |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit