Hecht 5511 C - kosačka benzínová
TPD Rodina:
Predĺžená záruka
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (13,24 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (23,43 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (33,61 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Hecht 5511 C
HECHT 5511 C je spoľahlivá benzínová kosačka na trávu, ktorá je navrhnutá pre efektívne a pohodlné kosenie. Vďaka bočnému vyhadzovaniu je ideálna pre rýchle a efektívne kosenie bez nutnosti zberu trávy. Kosačka je vybavená výkonným OHV motorom s maximálnym krútiacim momentom 6,5 Nm a objemom 141 cm3, čo zaisťuje dostatočný výkon pre zvládnutie aj hustejšieho trávnika.
Robustný oceľový podvozok zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči nárazom a opotrebovaniu. Pracovná šírka 51 cm umožňuje rýchle pokrytie väčších plôch, zatiaľ čo centrálne nastavenie výšky kosenia v rozmedzí 25-75 mm poskytuje flexibilitu pre rôzne typy trávnikov a podmienok.
S hmotnosťou iba 20 kg je kosačka ľahko ovládateľná, a to aj vďaka veľkým kolesám (predné 7", zadné 10"), ktoré zaisťujú stabilitu a ľahký pohyb po trávniku. HECHT 5511 C je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivú a výkonnú kosačku na pravidelnú údržbu záhrady.
Parametre produktu
Parametre
| Pohon: | Benzínový |
| Motor: | OHV |
| Príkon: | 2500 W |
| Pojazd: | Nie |
| Prevedenie: | Kovový skelet |
| Záber kosenia: | 51 cm |
| Nastavenie výšky: | 25-75 mm |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Doporučená plocha kosenia: | 1000 m² |
| Elektrický štart: | nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit