Hecht 546 XR 5in1 - kosačka benzínová s pojazdom
TPD Rodina:
Predĺžená záruka
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (21,39 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (38,70 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (50,93 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Hecht 546 XR 5in1
HECHT 546 XR je motorová kosačka s pojazdom so špeciálnou konštrukciou umožňujúca jednoduchšie manévrovanie v záhradách so zložitou architektúrou. Na pohon kosačky je použitý štvortaktný spaľovací motor HECHT s objemom 144 cm3 s výkonom 2,5 kW. Robustné šasi kosačky je vyrobené z oceľového plechu. Záber oceľového noža je 46 cm, kosačka je tak ideálna na kosenie väčších záhrad s rozlohou do 1000 m2.
Napriek tomu, že má kosačka veľmi odolnú konštrukciu, váži iba 32,9 kg. Navyše je kosačka vybavená pojazdom. Stačí stlačiť páku a kosačka sa sama rozbehne. Obsluha preto nemusí kosačku tlačiť a práca nie je tak namáhavá.
Pokosená tráva je zbieraná do koša z odolnej textílie, ktorého objem je 60 litrov. Takto veľký kôš nemusíte tak často vysypávať a práca preto bude rýchlejšia.
Parametre produktu
Parametre
| Pohon: | Benzínový |
| Motor: | HECHT OHV |
| Pojazd: | Áno |
| Prevedenie: | Kovový skelet |
| Záber kosenia: | 46 cm |
| Kôš: | 60 l |
| Nastavenie výšky: | 25 - 75 mm |
| Hmotnosť: | 32.9 kg |
| Doporučená plocha kosenia: | 1000 m² |
| Popis: | Motorová kosačka na trávu s pojazdom ● Pracovný záber: 46 cm ● Objem motora: 144 cm3 ● Výkon motora: 2,5 kW ● Objem koša: 60 l ● Max. odporúčaná plocha: 1000 m2 |
| Elektrický štart: | nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit