Hama Visions 12x25 - Ďalekohľad binokulárny
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Hama Visions 12x25
kvalita obrazu aj v náročných podmienkach
- kompaktná, rovná a štíhla konštrukcia, ideálny pre pešie výlety a iné vonkajšie aktivity
- povrchová úprava Soft-Touch zaručuje odolnosť proti nárazu a istý úchop
- rýchle a pohodlné zaostrovanie pomocou veľkého kolieska
- dioptrická korekcia ±3 na pravom okuláre umožňuje ostré videnie aj užívateľom s okuliarmi
- vďaka nasadzovacím očniciam vhodné aj pre použitie s okuliarmi
- puzdro, popruh, čistiaca utierka
Technické parametre:
- zväčšenie: 12x
- priemer objektívu: 25 mm
- typ: roof
- výstupná šošovka: 2,08 mm
- zorné pole v 1000 m: 78 m
- dioptrická korekcia: +/-3
- rozmery: 11,2 x 11,2 x 3,4 cm
- hmotnosť: 246 g
- farba: čierna
Obsah balenia:
- ďalekohľad
- puzdro
- popruh
- čistiaca utierka
Parametre produktu
Popis
| Zväčšenie: | 12 x |
| Priemer objektívu: | 25 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | 2,08 mm |
| Zorné pole vo vzdialenosti 1000 m: | 78 m |
| Nastavenie korekcie dioptrií: | +/-3 |
| Najbližšie zaostriteľná vzdialenosť: | 3 m |
Prevedenie
| Hmotnosť : | 246 g |
| Šírka : | 34 mm |
| Výška: | 112 mm |
| Hĺbka : | 112 mm |
| Farba: | Čierna |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit