HAIER HWDQ90B416FWBB-S - Kombinovaná práčka so sušičkou zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu HAIER HWDQ90B416FWBB-S
Trieda A
Táto práčka so sušičkou je pri použití samostatného pracieho cyklu bez sušenia v triede A. V súlade s novým energetickým štítkom a v porovnaní s triedou G znižuje spotrebu až o 51 %, čo šetrí energiu, peniaze a rešpektuje životné prostredie.

AquaStop
AquaStop je zariadenie umiestnené na prívodnej hadici, ktoré zastaví prietok vody, pokiaľ sa hadička poškodí. V prípade prietoku vody sa v okienku objaví červená značka indikujúca, že je potrebné vymeniť hadičku. Aquastop vám umožní chrániť váš stroj a mať ho vždy pod kontrolou.

Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 82 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 53 cm |
| Čistá hmotnosť: | 63 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
| Typ: | Vstavaná |
Účinnosť a spotreba
| Účinnosť prania: | A |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 266 kW/h |
| Energetická trieda: | D |
| Spotreba vody : | 75 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 9 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1600 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 76 dB |
Programy prania
| Počet programov: | 15 |
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| EKO pranie: | áno |
| Rýchly program: | áno |
Sušenie
| Kapacita sušenia: | 5 kg |
Funkcie
| Inteligentné pranie: | Áno |
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Ukazovateľ otáčok, Ukazovateľ zostávajúceho času |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit