HAIER HBQW5719E - Kombinovaná chladnička zabudovateľná
Predĺžená záruka
Zmena otvárania dverí chladničky
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Zmena otvárania dverí (šírka nad 60 cm) (40,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu HAIER HBQW5719E
ID Titanium 2
Vstavané chladničky radu ID Titanium 2 sú k dispozícii v troch rôznych veľkostiach (177 × 54 cm, 193 × 54 cm a 193 × 69 cm) a prinášajú do vašej kuchyne to najlepšie v oblasti uchovávania potravín. Vďaka pokročilej technológii chladenia, flexibilným možnostiam uskladnenia, modernému dizajnu a širokej ponuke funkcií sa dokonale prispôsobí vašim osobným potrebám a preferenciám.

Humidity Zone uchová potraviny čerstvé dvakrát dlhšie
Praktická zóna Humidity Zone od Haier uchová vaše potraviny čerstvé dvakrát dlhšie*. To všetko vďaka technológii HCS (Humidity Control System), membráne z rastlinných vlákien, ktorá dokáže udržať vlhkosť na 90% a automaticky nastavuje správnu vlhkosť. Vďaka tomu dokáže zabrániť kondenzácii vody vo vnútri zásuvky. Tým, že udržuje vlhkosť v priehradke na 90 %, umožňuje neustálu cirkuláciu chladného vzduchu, takže potraviny môžete skladovať bez toho, aby strácali svoju nutričnú hodnotu.
*podľa certifikácie VDE č. ID.40046454
Zachováva chuť, konzistenciu a šťavnatosť jedla až o 99 %* po 7 dňoch ako pri prvom dni.
S technológiou Haier Air Surround prúdi vzduch vo vnútri chladničky jemnejším a šetrným spôsobom. Vďaka špeciálnym bočným vývodom tento systém homogénne distribuuje studený vzduch obklopujúci potraviny v celom priestore chladničky, čím sa zabráni priamemu prúdeniu na potraviny bez straty ich hmotnosti a vysušenia potravín. Vďaka tomu dokáže Haier Air Surround zachovať pri potravinách ich chuť, konzistenciu a šťavnatosť až o 99 % aj po 7 dňoch ako pri prvom dni.
*Výsledky testov vydané nezávislým externým technickým laboratóriom porovnávajúcim chladničku s technológiou Total No Frost Circle + s chladničkou s technológiou No Frost s prúdením chladného vzduchu priamo na potraviny. * Výsledky testov vykonané nezávislým externým technickým laboratóriom, ktoré porovnávajú model Haier CFE735CSJ s technológiou Air Surround s modelom Haier CVBN6184WBF/S1 s technológiou priameho prúdenia vzduchu.
O 50 % viac miesta vo vašej chladničke
Veľký priestor vo vstavanej chladničke - V porovnaní so štandardnou vstavanou chladničkou pre spodnú montáž o výške 177 cm x 55 cm šírke ponúka táto nová chladnička s rozmermi 193 cm výška a 70 cm šírka o 50 % viac priestoru v celej chladničky.
Žiadna námraza a minimalizácia množenia baktérií
Technológia Total No Frost zabraňuje tvorbe námrazy v mrazničke, vďaka čomu ju nemusíte pravidelne odmrazovať. Táto technológia prináša svoje výhody aj do priestoru chladničky, pretože znižuje tvorbu plesní a baktérií až o 94 %*.
*Výsledky testov vydané nezávislým externým technickým laboratóriom porovnávajúcim chladničku Haier Group s technológiou Total No Frost s chladničkou Haier Group so statickým chladením.
Zníženie spotreby až o 20%
Výber chladničky Haier energetickej triedy E predstavuje úsporu energie, zlepšenie účinnosti výkonu a ohľaduplnosť k životnému prostrediu.
Čerstvosť na prvom mieste
Objavte nové možnosti. Vďaka aplikácii hOn, umelej inteligencii a wifi pripojeniu ponúkajú chladničky Haier inovatívne funkcie, na zaistenie čerstvosti potravín.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – výška: | 1935 mm |
| Rozmery – šírka: | 690 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 550 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 33 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 5 |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 8 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | áno |
Parametre
| Technológia chladenia: | No Frost |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 259 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 8 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit