Gorenje RBI4061AW - Chladnička jednodverová zabudovateľná
Pr. č.: 32999
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné jednodverové chladničky
Popis produktu Gorenje RBI4061AW
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 88litrov |
| Rozmery – šírka: | 54 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 38 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 40-100 |
| Celkový využiteľný objem: | 88litrov |
| Rozmery – výška: | 575 mm |
Chladnička
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet políc: | 2 |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Vymeniteľné otváranie dverí: | nie |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Ďalšie funkcie a parametre: |
Otváranie dvierok: Ľavé/pravé otváranie dverí Záves dverí: Štandardné pojazdy Dvierka: kovové dvere Triedy klímy: ST, N 1 kompresor Mechanicky nastaviteľná teplota 1 sklenená polica Polica na fľaše s pevným krytom 1 nádobka na vajcia (6×) |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
Parametre
| Výparník: | Nie |
Výparník
| Typ termostatu výparníka: | Bez termostatu |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.31 kWh |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit