Fleg Sklápačka na diaľkové ovládanie Mercedes - RC Modely
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Fleg Sklápačka na diaľkové ovládanie Mercedes
Sklápačka na diaľkové ovládanie značky Mercedes-Benz. Jazdí dopredu, dozadu, doľava, doprava a zdvíha karosériu.
Frekvencia 2,4 GHz, pohon všetkých štyroch kolies. Vozidlo má zvukové (klaksón a siréna) a svetelné signály pre štartovanie, cúvanie a štandardnú jazdu. Zvuk sa dá vypnúť cez vysielačku.
-Mierka: 1/26
-Veľkosť: 28 cm
-Vek: 6+
-Frekvencia: 2,4 GHz
-Funkcia automatického vypnutia - po 60 sekundách sa autíčko samo vypne, aby šetrilo energiu batérie.
-Batéria auto: 3.6V 300mAh - súčasťou balenia
-Batérie vysielačka: 2x 1,5 V AA - nie sú súčasťou dodávky
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit