Electrolux EHL7640FOK čierna - Varná doska
Popis produktu Electrolux EHL7640FOK čierna
Varný panel podporujúci tvorivosť - Indukčný varný panel Infinite vám dáva maximálnu voľnosť. Stačí prekryť jeden zo štyroch vyznačených bodov. Inak môžete nádobu umiestniť ľubovoľne.
Vždy čisté - Vďaka indukčnej technológii sa povrch panelu nikdy nerozpáli. Pokvapkané miesta nestvrdnú a stačí, keď ich rýchlo utriete.
Úplne intuitívne ovládanie - iba sa dotknite alebo posuňte prstom - Ovládacie prvky DirectAccess slúžia na intuitívne nastavenie úrovne varenia. Dotykom prejdite na správne nastavenie.
Varný panel so skrytými možnosťami pre varenie vo veľkom - Funkcia premostenia pri tomto varnom paneli nezaberá žiadne miesto – ale ponúkne vám viac možností varenia. Dokáže prepojiť dve zóny do jednej väčšej zóny.
Priamy prístup ku všetkým ovládacím prvkom - Ovládacie prvky tohto varného panela sú vyvinuté tak, aby ste sa k nim mohli vždy priamo dostať. Len na ne siahnite a upravte hodnoty.
Ušetrite čas okamžitým zahriatím - Funkcia Booster tohto varného panela vám umožní rýchlejšie varenie. Prináša mimoriadne zvýšenie príkonu, aby panel okamžite dosiahol tie najvyššie teploty.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Indukčné |
| Prevedenie povrchu: | Čierna sklokeramika, dizajn BlueFire |
| Rozmery - výška: | 6.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Výška pre zabudovanie: | 5.5 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 68 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 71 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 220 - 240 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 7400 W |
| Rozdelenie varných zón: |
Ľavá predná zóna - výkon/priemer 2300/3200W/210mm Ľavá zadná zóna - výkon/priemer 2300/3200W/210mm Pravá predná zóna - výkon/priemer 2300/3200W/210mm Pravá zadná zóna - výkon/priemer 2300/3200W/210mm |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Funkcia STOP and GO pre rýchle zastavenie a opätovné spustenie varnej zóny EcoTimer™ - vypína ohrev pred skončením varenia, aby sa využilo zbytkové teplo pre najefektívnejší spôsob skončenia varenia. Detekcia hrncov a panvíc Indukčná zóna s funkciou zvýšenia výkonu Automatické rýchle zahriatie Zvukový signál s možnosťou vypnutia |
| Detská poistka: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit