Electrolux EHF7647FOK - Varná doska
Pr. č.: 23936
Popis produktu Electrolux EHF7647FOK
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Sklokeramické (elektrické) |
| Prevedenie povrchu: | Čierna sklokeramická varná doska, dizajn BlueFire |
| Rozmery - výška: | 6.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Výška pre zabudovanie: | 3.8 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 68 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 71 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 240-400 V |
Plynové horáky
| Spoločný výkon varných zón: | 7500 W |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Rozdelenie varných zón: |
Ľavá predná zóna: Hilight- rýchlo sa zahrievajúca, s tromi okruhmi, 800/1600/2300W Ľavá zadná zóna: Hilight- rýchlo sa zahrievajúca, 1200W Pravá predná zóna: Hilight- rýchlo sa zahrievajúca, 1800W Pravá zadná zóna: Hilight- rýchlo sa zahrievajúca, dvojkruhová oválna, 1400/2200W |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
3 kroková kontrola zvyškového tepla Funkcia STOP and GO pre rýchle zastavenie a opätovné spustenie varných zón Zaistenie/odistenie ovládacieho panelu Zvukový signál s funkciou vypnutia |
| Detská poistka: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit