Electrolux EGT7355NOK čierna - Plynová varná doska
Pr. č.: 23922
Popis produktu Electrolux EGT7355NOK čierna
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | Čierne sklo |
| Rozmery - výška: | 7 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 74 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 V |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 5 |
| Spoločný výkon varných zón: | 10950 W |
| Rozdelenie horákov : |
Ľavá predná zóna - výkon/priemer 1650W/70mm Ľavá zadná zóna - výkon/priemer 1650W/70mm Stredná zadná zóna - výkon/priemer 3800W/122mm Pravá predná zóna - výkon/priemer 1650W/70mm Pravá zadná zóna - výkon/priemer 2200W/100mm |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Varenie vo woku znamená len rozpáliť panvicu a všetko uvariť mimoriadne rýchlo. Na to potrebujete mimoriadne silný plameň. Položte wok na tento vysokovýkonný horák s trojitou korunkou a na jeho plameni v troch kruhoch osmažíte jedlo takmer ihneď. Možnosť prípravy všetkých chodov zároveň Pri príprave rozprávkového jedla sa pravdepodobne ocitnete pri príprave niekoľkých chodov naraz – presne ako profesionáli. Na to však potrebujete flexibilitu. Tento varný panel má päť varných zón, takže môžete uvariť naraz všetky chody. Profesionálny spôsob varenia – minimálna spotreba energie Profesionálni šéfkuchári používajú mimoriadne energeticky účinné plynové horáky, na ktorých môžu pri minimálnej spotrebe energie pripravovať všetko – od polievok až po smažené jedlá. S horákom Vertical Flame, ktorý dodáva teplo priamo ku dnu varnej nádoby, môžete ušetriť až 20 % energie! Praktické riešenie, ktoré vás zbaví starostí V záujme praktického zvýšenia bezpečnosti v kuchyni je tento plynový varný panel vybavený termočlánkami, ktoré inteligentne sledujú plameň. Keby náhodou zhasol, potom táto inovatívna funkcia automaticky zastaví prúdenie plynu. Je to inteligentný spôsob, ako sa zbaviť starostí. Sklokeramický povrch varného panela sa veľmi ľahko čistí. Stačí ho ľahko utrieť a panel je opäť čistý. Takmer bez námahy. |
| Detská poistka: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit