Electrolux EGH6243BOX antikorová - Varná doska
Pr. č.: 107808
Popis produktu Electrolux EGH6243BOX antikorová
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Výška pre zabudovanie: | 4 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 48 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 4000 W |
| Rozdelenie horákov : |
Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1000W/54mm; Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 4000W/122mm; Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 2000W/70mm; Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2000W/70mm |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Podpora smaltovaných panvíc ; Plynové bezpečnostné poistky: plyn sa vypne, ak plameň zhasne; Výbava konverzie plynu |
| Detská poistka: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit