Electrolux EFP60460OX antikorová vystavený kus - Odsávač pár výsuvný
Popis produktu Electrolux EFP60460OX antikorová vystavený kus
Integrácia, ktorá šetrí priestor - Vyťažte čo najviac z vášho obmedzeného kuchynského priestoru pomocou tohto úplne integrovaného vyťahovacieho odsávača pár.
Menej energie pri vyššom výkone - Užívajte si výhody výkonného odsávača pár pri nižšej skutočnej spotrebe energie. Tento odsávač pár odstráni pary pri varení rýchlo, takže vzduch vo vašej kuchyni bude čistý a čerstvý.
Spoľahlivo odstraňuje kuchynské výpary - Tento účinný odsávač pár vytvorí čistejšiu atmosféru vo vašej kuchyni, aby ste si mohli naplno vychutnávať varenie, jedenie aj oddych. Vďaka svojmu spoľahlivému motoru efektívne odstraňuje kuchynské výpary, takže vaša kuchyňa sa stane príjemným miestom.
Lepšia viditeľnosť, menej energie - Energeticky efektívne osvetlenie LED je ideálne pre rušné miestnosti, ako je kuchyňa, kde sa svetlo často zapína a svieti dlho. Trvácne a energeticky efektívne svietidlo LED vyžaruje jasné svetlo a v moderných domácnostiach je jednoducho nenahraditeľné.
Rýchlo osvieži vzduch kuchyni - Účinný filter s aktívnym uhlím udržiava vzduch v kuchyni svieži. Po intenzívnom používaní je možné obnoviť účinnosť filtra na plnú kapacitu v rúre na pečenie, vďaka čomu mu dodáte silu, aby čistil vzduch vo vašej kuchyni deň za dňom.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Vstavané |
| Vyhotovenie: | Výsuvné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Rozmery - šírka: | 59.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 30 cm |
| Hmotnosť: | 12.5 kg |
| Farba: | antikorová |
Odsávanie
| Vývody vzduchu: | Horný |
Filtrácia
| Počet tukových filtrov: | 2 |
| Počet uhlíkových filtrov: | 1 (nie je súčasťou balenia) |
Motory
| Počet motorov: | 1 |
Osvetlenie
| Počet svetiel: | 2 |
| Typ osvetlenia : | LED |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | Tlačítkové ovládanie s 3 rýchlosťami |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit