Electrolux EFC60441OR čierna - Odsávač pár komínový
Popis produktu Electrolux EFC60441OR čierna
Spoľahlivo odstraňuje kuchynské výpary - Tento účinný odsávač pár vytvorí čistejšiu atmosféru vo vašej kuchyni, aby ste si mohli naplno vychutnávať varenie, jedenie aj oddych. Vďaka svojmu spoľahlivému motoru efektívne odstraňuje kuchynské výpary, takže vaša kuchyňa sa stane príjemným miestom.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Komínové |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Ovládanie : | Mechanické |
| Rozmery - výška: | 77.2 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51.5 cm |
| Hmotnosť: | 11.5 kg |
| Farba: | čierna |
Odsávanie
| Nastaviteľné hodnoty odsávania : | Počet rýchlostí: 3 |
| Vývody vzduchu: | Horný |
| Max. výkon odsávania : | 368 m³/hod. |
| Hlučnosť : |
Minimálna hlučnosť: 50 Maximálna hlučnosť: 62 dB |
Filtrácia
| Počet tukových filtrov: | 2 |
| Typ uhlíkového filtra : | type200 |
Motory
| Počet motorov: | 1 |
Osvetlenie
| Počet svetiel: | 2 |
| Typ osvetlenia : | halogénová žiarovka |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | Recirkulácia možná, len keď je vložený uhlíkový filter (voliteľné príslušenstvo) |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit