Electrolux EFB90460OX nerez - Odsávač pár komínový
Popis produktu Electrolux EFB90460OX nerez
Komínový digestor Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFB90460OX odstraňuje nepríjemné výpary, ktoré sa vytvárajú počas každodenného varenia. Vybrať si môžete z troch rýchlostí odsávania, ktoré sa nastavujú pomocou prispôsobených tlačidiel. O osvetlenie sa stará úsporné LED osvetlenie. Digestor Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFB90460OX sa postará o ich účinné odstraňovanie a vy si tak môžete vychutnávať sviežosť vo vašej kuchyni. Maximálny výkon odsávania dosahuje 600 m³/h.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Komínové |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Ovládanie : | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 90 cm |
| Hmotnosť: | 17.3 kg |
| Farba: | nerez |
Odsávanie
| Nastaviteľné hodnoty odsávania : | Počet rýchlostí: 3 |
| Vývody vzduchu: | Horný |
| Max. výkon odsávania : | 603 m³/hod. |
| Hlučnosť : | 69 dB |
Filtrácia
| Počet tukových filtrov: | 2 |
| Typ uhlíkového filtra : | TYPE15 |
Motory
| Počet motorov: | 1 |
Osvetlenie
| Počet svetiel: | 2 |
| Typ osvetlenia : | LED |
Napájanie
| Energetická trieda: | B |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit