ECG OV 126 - Osobná fitness váha
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu ECG OV 126
Kľúčové vlastnosti:
•Ultra Slim design (17 mm)
•Bezpečnostné tvrdené sklo 6 mm
•Meranie telesného tuku, vody a svalov
•Max. nosnosť 150 kg
•Pamäť na 12 osôb / meraní
•Automatické vypnutie a zapnutie
•Indikácia preťaženia
•Indikácia slabej batérie
•Napájanie 1 x 3 V lítiová batéria
Parametre produktu
Napájanie
| Typ batérií : | 3 V lítiová batéria |
| Počet batérií: | 1 |
| Indikácia vybitých batérií: | Áno |
Prevedenie
| Farba: | Šedá |
| Materiál povrchu: | Sklo / Plast |
| Displej: | Áno |
| Prevedenie: | Elektronické |
| Odnímateľný displej: | Nie |
Funkcie
| Nosnosť - kg: | 150 kg |
| Presnosť merania: | 100 g |
| Automatické zapnutie/vypnutie: | Áno |
| Indikátor preťaženia: | Áno |
| Meranie podielu vody: | Áno |
| Meranie podielu tuku: | Áno |
Bezpečnosť
| Protisklzové nožičky: | Áno |
Funkcie
| Meranie svalovej hmotnosti: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit