CALVIN BI - Vešiak, biela, kov
TPD Rodina:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu CALVIN BI
Hľadáte spoľahlivého a kvalitného pomocníka do vašej domácnosti? Ktorý udrží poriadok v každej izbe? CALVIN je krásavec v bielom šate vyrobený z kovu. Nechajte poriadok na tento úžasný vešiak, zaistí nepokrčené košele či pekne usporiadané kabáty. Calvin vás vždy po príchode domov bude čakať a ponúkne vám svoju pomoc.
Materiál: kov
Farba: biela
Rozmery (priemer xV): 55x180 cm
Dodávané v demonte
Parametre produktu
Rozmery
| Šírka: | 55 cm |
| Výška: | 180 cm |
| Hĺbka: | 55 cm |
Parametre
| Popis: | Vešiak, biela, CALVIN |
| Materiál: | Kov |
| Farba: | Biela |
| Kolieska: | Nie |
| Nastaviteľná výška: | Nie cm |
| Hmotnosť: | 9.8 kg |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit