Bosch PIA611T16E nerez - Varná doska
Pr. č.: 18331
Popis produktu Bosch PIA611T16E nerez
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Indukčné |
| Prevedenie povrchu: | čierna |
| Rozmery - výška: | 5.7 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52.2 cm |
| Výška pre zabudovanie: | 5.1 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 50 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 59.2 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 V |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 4600 W |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: | 17 výkonových stupňov |
| Detská poistka: | áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | min. hrúbka pracovnej dosky 30 mm nad pečúcou rúrou / 20 mm bez rúry , istenie: 1x 20 A, resp. 1x 16A |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit