Bosch KSW30V80 - Vinotéka
Pr. č.: 17329
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Vínotéky voľne stojace
Popis produktu Bosch KSW30V80
Parametre produktu
Základné informácie
| Energetická trieda: | C |
| Rozmery - výška: | 185 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 64 cm |
| Hmotnosť: | 85 kg |
| Počet kompresorov: | 1 |
| Výška: | 100-200 |
| Počet fliaš: | 80 a viac |
| Hlučnosť: | 38 dB |
| Objem: | 200 a viac |
Prevedenie
| Využiteľný objem: | 360 l |
| Farba skrine : | strieborná |
| Typ dverí: | Tónované sklo vo dverách s ochranou proti UV žiareniu |
| Zmena otvárania dverí: | Nie |
| Počet poličiek: | 9 |
| Typ poličiek: | dubové drevo |
| Farba dverí: | strieborná |
Funkcie
| Rozmrazovanie: | Automatické |
| Ďalšie funkcie: |
regulovateľná teplota od +6 °C do +18 °C odtok odmrazenej vody 9 odkladacie plochy z dubového dreva, z toho 8 výškovo nastaviteľné osvetlenie vnútorného priestoru výškovo nastaviteľné nožičky vpredu, kolieska vzadu záves dverí vpravo, nejde vymeniť klimatická trieda: ST záves dverí vpravo |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.73 kWh |
| Max. počet fliaš: | 120 |
Bezpečnosť
| Zámok dverí: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit