Bosch KIS86AF30 vystavený kus - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Pr. č.: 18315
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné kombinované chladničky
Popis produktu Bosch KIS86AF30 vystavený kus
Parametre produktu
Základné informácie
| Rozmery – výška: | 1770 mm |
| Rozmery – šírka: | 560 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 550 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 36 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Mechanický |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 5 |
| Typ políc: | Sklenené |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Mechanický |
| Zmrazovacia kapacita: | 7 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | nie |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Ďalšie funkcie a parametre: |
Priehradka HydroFresh: uchová ovocie a zeleninu až 2x dlhšie čerstvé vďaka optimálnej vlhkosti vo vnútri. Ovládací panel TouchControl: pohodlná regulácia teploty a aktivácia všetkých funkcií pomocou tlačidiel dotykovéhoho panelu. Technológia LowFrost: nie tak časté odmrazovanie vďaka pomalšej tvorbe námrazy. Šetrí Váš čas a elektrickú energiu. Priehradka VarioShelf: priestor pre fľaše a misky. Sklenená odkladacia plocha zložená z dvoch poličiek, ktoré môžu byť umiestnené vedľa seba, alebo na sebe. |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Parametre
| Technológia chladenia: | Statické |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.59 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 32 hod. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit